سخن مدیر عامل مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ملک پور   
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 12:02

 

ایران پیمای چالوس در سال 1353 به همت و پشتکار مرحوم منصور ملک‌پور و مرحوم سید مطلب میربابایی که از بانیان و پیشکسوتان صنعت حمل و نقل در کشور می‌باشند تاسیس گردید و تا سال 1379 با عناوین شرکت مسافربری قائم و شرکت وحدت کلارستاق به فعالیت خود ادامه داد. در سال 1379 با شروع مدیریت اینجانب، ضمن ارائه طرح‌های نوآورانه، این شرکت با نام ایران پیمای چالوس مطرح و از آن زمان تا کنون همه ساله به عنوان شرکت نمونه مسافربری استان مازندران معرفی گردیده است.
این شرکت به پشتوانه مسافران ارزشمند و فهیم خود و در جهت تحقق شعار "ما همیشه و همه جا با شما خواهیم بود" و نیز تکریم مراجعین، در طرحی نوین و پیشرو اقدام به فروش بلیت اتوبوس از طریق اینترنت نموده  و از این طریق مفتخر است پس از نیم قرن تلاش صادقانه، میزبانی را به منازل و محل کار شما منتقل نموده تا خاطره خوش سفر را برایتان دوچندان نماید.
این اقدام در کنار سرویس دهی منظم، کادر مجرب و محیطی دلنشین هدیه ما به هموطنان عزیزی است که قصد عزیمت به شمال کشور و یا از شهرستان چالوس به سایر نقاط را دارند. لذا شما مشتری گرامی می توانید با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود راهگشای ما در ارتقاء کیفیت خدمات رسانی باشید.

با احترام

عبدالصمد ملک پور

مدیرعامل شرکت مسافربری شماره یک چالوس (ایران پیما)

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 12:05
 
شرکت مسافربری شماره یک چالوس - ایران پیما مشاوره ، طراحی و اجرا شرکت پژوهان سپند با نیروی Joomla! و ترجمه Joomfa , برگرفته از SiteGround web hosting